Elektrická koloběžka SXT 500W EEC (36V)

Elektrická koloběžka SXT 500W EEC je první svého druhu, která získala evropský certifikát pro použití na pozemních komunikacích.

Je ideální na pravidelné cesty po měste, jako záložní dopravná prostředek při kempování, a přibližování se kamkoliv, kam vedou silnice. A to vše za zlomek ceny oproti automobilu.

Konečně je možné si pořídit elektrickou koloběžku s vlastnostmi klasického skútru a ovladatelností skateboardu. Ano, skutečně jako skateboard, protože většina jeho hmotnosti je nízko, pod vašima nohama. SXT je druhou generací elektro skútrů s dechberoucím zrychlením a konečně skvělou rychlostí.

Koloběžky SXT jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, včetně vysokopevnostního ocelového rámu. Ten je zavěšen na předním a zadním tlumiči pro maximálně pohodlnou jízdu. O bezpečnost se starají kotoučové brzdy.

Model 500W EEC nabízí 36V a výkon 500 W na 26 cm velkých silničních kolech. Vaše zápěstí se nebude moci dočkat, až otočnou rukojetí udělí povel 500 W motoru.

Model EEC má stylový multifunkční LCD tachometr. Další standardní výbavou je klíček zapalování, LED světlo pro večerní jízdu a klakson. Sedlo je možřné výškově nastavit, nebo odebrat pro sportovnější jízdu. Stojánek má vestavěn imobilizér, který neumožní přísun energie do motoru dříve, než bude ve správné poloze.

K nabíjení slouží nabíječka, jakou znáte z notebooků. O stavu baterie jste v průběhu jízdy stále informováni.

Ať už potřebujete do města na trh, odskočit si do práce či do skladu, nebo se chcete prostě jen tak projet, lehká složitelná konstrukce SXT vám umožní ho mít vždy po ruce.

Jakmile dojezdíte, snadno koloběžku složíte a uložíte třeba do kufru auta. V případě potřeby baterii snadno vyndáte odklopením horního krytu.

E-shop »

Parametry kolobě žky

Hmotnost bez baterie 28 Kg
Hmotnost baterie 13,2 Kg
Typ baterie Olověný akumulátor 36V (3 x 12V blok) 12 Ah
Náklady na 100 Km Cca 10,- Kč
Maximální rychlost 25 Km/h
Výkon motoru 500 W
Maximální příkon 650 W
Dojezd s olověnou baterií 20-25 Km
Dojezd s LiFePo4 baterií 41 Km
Pneu Silniční
Tlumení Pření i zadní tlumič
Světlo Přední i zadní
Brzdové světlo Ano
Přenos energie Řetěz
Brzdy Kotoučové
Zpětná zrcátka Ano
Rozvor 96 cm
Výška podvozku 13 cm
Výška/ délka/ šířka stupačky 27 cm / 48 cm / 25 cm
Výška sedla 76 - 90 cm
Výška řídítek 110 cm
Kola Ø 26 cm / šířka 8 cm
Evropská homologace EEC ANO
Maximální zatížení 120 Kg

Elektrická koloběžka SXT1000 XL EEC

Rozbalení koloběžky SXT