Elektrická koloběžka SXT COMPACT H300

Jak už název napovídá, koloběžka SXT COMPACT H300 je nejlehčí a nejkompaktnější elektrickou koloběžkou, kterou můžete dostat. Díky hmotnosti pouhých 14 Kg včetně baterie a snadné složitelnosti se jedná o dokonale přenosnou motokoloběžku.

Je vyrobena z hliníku 6061 T6 a unese až 115 Kg. Propracována do najmenších detailů, nabízí dechberoucí zrychlení a výkon. Celohliníková stupačka je vyšperkována laserově vypáleným logem, abychom tento dokonalý kus nedegradovali samolepkama.

Srdcem SXT COMPACT H300 je silný 300 wattový bezkartáčový elektromotor přímo v náboji, díky čemuž již není potřeba ozubených kol a řetězu. Zde je budoucnost elektro koloběžek. Oproti klasickým elektromotorům je bezkartáčový tišší, plynulejší a nevyžaduje žádnou údržbu, takže už není potřeba mazat sa napínat řetěz. Důsledkem je také nižší tření, což se projevilo taky na maximální rychlosti 28 Km/h.

SXT COMPACT H300 má 36 V LiIon baterii o kapacitě 12 Ah integrovanou přímo v rámu. Díky ní má skvělý dojezd až 30 Km. LiIon baterie jsou lehké a rychle se nabíjejí námi dodávanou nabíječkou. Ta indikuje stupeň nabítí. Jako všechny naše koloběžky disponuje kvalitními brzdami. Vepředu je to kotoučová brzda a vzadu klasická.

Pneumatiky zajišťují měkkou a tlumenou jízdu. Jsou dofouknutelné standardní pumpičko na autoventilky.

Všechny důležitá data vidíte na displeji, zobrazujícím rychlost, míru vybití baterie/ dojezd, ujetou vzdálenost a další.

Elektrická motokoloběžka SXT COMPACT H300 je navržena k cestování. Pro maximální pohodlí má výškově stavitelná řídítka a je velice snadno složitelná tak, aby se vešla prakticky kamkoliv. Můžete ji mít třeba v karavanu, nebo kufru auta pro případ nouze.

Je ideální na pravidelné cesty po měste, jako záložní dopravná prostředek při kempování, a přibližování se kamkoliv, kam vedou silnice. A to vše za zlomek ceny oproti automobilu.

E-shop »

Parametry koloběžky

Hmotnost vč. baterie 14 Kg
Typ baterie LiIon 36 V 12 Ah
Náklady na 100 Km Cca 10,- Kč
Maximální rychlost 28 Km/h
Výkon motoru 300 W
Typ motoru Bezkartáčový - v náboji
Dojezd 30 Km
Maximální zatížení 115 Kg
Kola Pneu: 8x2.00-5 (Ø 20 cm / šířka 5 cm)
Tlumení Ne
Světlo Ne
Brzdové světlo Ne
Přenos energie Bez řetězu
Brzdy Vepředu kotoučová, vzadu zašlapávací
Zpětná zrcátka Ne
Rozvor 76 cm
Výška podvozku 9 cm
Výška/ délka/ šířka stupačky 32 cm / 98 cm / 19 cm
Sedlo Ne
Výška řídítek 119 - 118 cm
Kola Ø 28 cm / šířka 9 cm